Новости Киева

Велосипедист із Білої Церкви виграв міжнародну гонку

Марк Падун

Стало відомо, що білоцерківський професійний гонщик Марк Падун виграв міжнародну багатоденну гонку Adriatica Ionica Race

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з покликанням на «Gazeta.ua».

Білоцерківський велосипедист змагався у складі команди світового рівня «Бахрейн-Меріда». Із 2019 року Марк Падун — єдиний професійний гонщик, який представляє Україну. Він є вихованцем білоцерківської велосипедної школи «Промінь».

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу «Моя Київщина» у Facebook.

Гонка складалася з чотирьох етапів. Марк одержав перемогу на другому складному гірському етапі з відриву. Спортсмен зміг захистити лідерство й протягом інших етапів. Марк Падун став третім українцем, якому вдалося перемогти в генеральній класифікації багатоденної гонки міжнародних змагань такого рівня.

Нагадаємо, що представник Ірпеня самбіст Ярослав Амосов став чемпіоном світу з бойового самбо у ваговій категорії до 82 кг.