Новости Киева

У Яготині пройшов «Кубок дружби 2019» (ФОТО)

"Кубок дружби 2019"

В суботу, 26 січня, в Яготині відбувся відкритий чемпіонат із ловлі риби на мормишку з криги «Кубок дружби 2019»

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» із посиланням на сторінку Київського рибоохоронного патруля у Facebook.

Організаторами заходу стали «Риболовний Рух Києва». Подія відбулася на водоймі Великий Супій, що у м. Яготин. У змаганні, яке проходило у два тури, взяли участь 41 чоловік з міста Києва та Яготин, а саме: 34 рибалок-любителів та 7 рибалок-спортсменів.

Серед рибалок-любителів перше місце здобув учасник із загальним результатом вилову у 5 485 г, а серед рибалок-спортсменів — 6 930 г.
У номінації «БігФіш» переможцем став киянин, який виловив йоржа, вагою 60 г.

Київський рибоохоронний патруль проводив масово-роз’яснювальні заходи серед учасників турніру, зокрема, Правил любительського та спортивного рибальства і здійснював контроль за їх дотриманням. По закінченню заходу, інспектору було вручено Подяку за вагомий внесок та допомогу у проведенні риболовно-спортивних змагань.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу «Моя Київщина» у Facebook.

Головний приз – Кубок дружби, виборола команда з міста Яготин. Тож Кубок залишиться у яготинців до проведення наступних змагань (минулого року Кубок отримали кияни). Інші учасники, які посіли призові місця, отримали подарунки від спонсорів заходу.

Рибоохоронний патруль Київщини висловлює вдячність організаторам турніру за популяризацію риболовного спорту, підвищення спортивної майстерності, визначення кращих рибалок, пропаганди здорового способу життя та дозвілля. А також вітає переможців змагань.