Спортсмени з Василькова стали призерами на Всеукраїнському турнірі з дзюдо (ФОТО)

24-25 листопада відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо, де васильківчани здобули «золото» та «бронзу»

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» із посиланням на «Погляд».

Всеукраїнський турнір з дзюдо для юнаків проходив 25 листопада в Києві, а для дівчат – 24-25 листопада у Дніпрі під назвою «Українка».

Переможці Максим Сальніков і Владислава Харченко – вихованці Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи тренера Олени Харченко (відділення дзюдо).

Виступивши у своїй ваговій категорії на високому рівні, Максим Сальніков виборов перше місце і завоював золоту медаль.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу «Моя Київщина» у Facebook.

Владислава Харченко, змагаючись із 350 дівчатами з усієї України, в своїй ваговій категорії виступила дуже вдало і посіла третє місце, завоювавши бронзову нагороду Всеукраїнського турніру з дзюдо.

Вітаємо спортсменів і тренера з успіхами та бажаємо подальших перемог!

Спортсмени з Василькова посіли призові місця на Всеукраїнському турнірі з дзюдо (ФОТО)

Всеукраїнському турнірі з дзюдо для юнаків проходив 25 листопада в Києві, а для дівчат – 24-25 листопада у Дніпрі під назвою «Українка».