Новости Киева

Спортсмени з Київщини здобули перемогу на етапі Кубка світу з авіамодельного спорту

Кубок світу з авіамодельного спорту

У період з 4 по 5 липня в Мінську відбувся етап Кубка світу з авіамодельного спорту, де перемогу здобули Дмитро та Ілля Редюки

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на прес-службу управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

І так, в Мінську (Республіка Білорусь) відбувся етап Кубка світу з авіамодельного спорту в класі кордових моделей F2D — Кубок Монголії «Білий орел». 21 учасник з восьми країн світу взяли участь у світовій першості.

Екіпаж Дмитра та Іллі Редюків, який представляє Київську область, посів перше місце серед дорослих спортсменів і перше місце серед юніорів.

Також нагадаємо, що на чемпіонаті України з вільної боротьби спортсмени з Київської області вибороли «золото», «срібло» та дві «бронзи».

6-7 липня  в Мінську проводився ще один етап Кубка світу — Кубок  Білорусі «Білий лелека», на який завітали 25 учасників з п’яти країн. І знову екіпаж Редюків став найкращим, цього разу серед юніорів.