Новости Киева

Легкоатлет з Броварів здобув срібло на чемпіонаті Європи

Фото з мережі Інтернет

Спортсмен з Броварів Ілля Кравченко зайняв друге місце на змаганнях юніорського чемпіонату Європи з легкої атлетики

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «4594com.ua».

Континентальний чемпіонат Європи U-20 проходив у місті Бурос (Швеція) з 18 по 21 липня.

Ілля Кравченка тренує Олександр Черняєв. На змаганнях хлопець набрав 5.31 у стрибках з жердиною.

«Я дуже щасливий… Навіть не знаю, що сказати. Погода була не ідеальною, проте підтримка глядачів дуже допомагала», – прокоментував легкоатлет організаторам.

У командному заліку Україна фінішувала на 4 місці, поступившись лише Великій Британії, Італії та Нідерландам.

Також нагадаємо, що мешканець Переяслава Богдан Гончаренко приніс українському карате золоту медаль на чемпіонаті світу.